Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok, Lazy pod Makytou

53 

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok, Lazy pod Makytou

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok ideálny pre výstavbu rodinného domu, zrubu alebo chaty. Nachádza sa v blízkosti lesa na slnečnej strane, v miestnej časti obce Lazy pod Makytou – v Potoku. Výmera pozemku predstavuje 1.505 m2 a je ideálneho tvaru: šírka cca 36m a dĺžka cca 43m. V zadnej časti sa mierne rozširuje a poskytuje dostatok priestoru na výstavbu rodinného domu alebo viacerých chát. Prevažná časť pozemku je rovinatá, v zadnej časti prechádza do svahu. Bod napojenia na obecný vodovod a elektrinu sa nachádza vo vzdialenosti iba cca 100 m. Veľkou výhodou je, že prístupová cesta je asfaltová a celoročne udržiavaná. Príjemnú atmosféru dotvára prírodný potok, ktorý preteká v blízkosti pozemku.

Poloha pozemku je mimoriadne atraktívna nielen kvôli blízkym lyžiarskym strediskám, ale aj kvôli rozmanitosti turistických trás a krásnemu prírodnému prostrediu v okolí. Taktiež čerstvý horský vzduch a čisté prostredie sem lákajú mnoho domácich aj zahraničných turistov.

Obec poskytuje občiansku vybavenosť: materská a základná škola, ihrisko, pošta, pohostinstvo, potraviny, autobusová zastávka,…

Vzdialenosť do mesta Púchov – 18 km

Vzdialenosť do lyžiarskeho strediska Ski Čertov – 6 km

Vzdialenosť do lyžiarskeho strediska Ski centrum Kohútka – 12 km

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: +421 908 338 444, v pracovné dni v čase 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 53 €/m2

Detaily

Cena : 53 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 1505 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Lazy pod Makytou
Adresa : Lazy pod Makytou
PSČ: : 02055
ID nehnuteľnosti : 15390
Avatar photo
Pavol Michalina
  • : info@vianema.eu
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.