Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Raková, okres Čadca

95 

Exkluzívne ponúkame stavebný pozemok Raková, okres Čadca

Exkluzívne ponúkame na predaj ideálny a slnečný stavebný pozemok v obci Raková. Výmera pozemku predstavuje 2.207 m2 a je vhodný na výstavbu rodinného domu podla aktuálneho územného plano obce, prípadne je vhodný aj pre developera na výstavbu rekreačných chát v krásnej prírode alebo bytový dom, keďže v obci je veľa mladých rodín. Pozemok je slnečný a prevažne rovinatý. Na pozemku sa aktuálne nachádza nový drevený sklad a taktiež drevený altánok, s murovaným krbom a pieckou. Inžinierske siete (elektrina) je na hranici pozemku, kanalizácia v obci nieje. Zdrojom pitnej vody v tejto oblasti je studňa. Veľkou výhodou je, že prístupová cesta je asfaltová a celoročne udržiavaná. V obci vedie veľmi známa nenáročná cyklistická značkovaná trasa „ Kornická Brazda „ a vedia až do Českej obce Mosty u Jablunkova.

Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť: materská a základná škola, ihrisko, kultúrny dom, pošta, kvetinárstvo, ubytovacie zariadenia, pohostinstvo, potraviny, pekáreň, lekáreň a iné.

Vzdialenosť do hranice CZ – cca 5 km

Vzdialenosť do mesta Čadca – 4 km

Vzdialenosť do mesta Kysucké Nové Mesto – 24 km

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácii na tel. čísle: 0948 888 107, v pracovné dni od 8:00 – 18:00 hod., ďakujeme.

Cena: 95 €/m2

Detaily

Cena : 95 
Typ nehnuteľnosti : Pozemok
Výmera : 2207 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Raková
Adresa : Raková
PSČ: : 02351
ID nehnuteľnosti : 15144
Avatar photo
Katarína Halasová
  • : halasova@vianema.eu
  • : +421948 888 107
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.