Exkluzívne ponúkame zrekonštruovanú chatu, Levočské vrchy

139.999 

Exkluzívne ponúkame zrekonštruovanú chatu, Levočské vrchy

Exkluzívne ponúkame na predaj kompletne zariadenú a zrekonštruovanú poschodovú chatu v chatovej oblasti Fedorkin jarok v Levočských vrchoch v blízkosti rekreačného strediska Levočská priehrada. V diaľke, medzi zelenými stromami sa ukrýva chatka, ktorá zdvíha závoj nad kombináciou relaxu a luxusu prírody, s krásnym výhľadom nielen na Mariánsku horu. Je miestom pre tých, ktorí túžia po úniku do prírody, ale chcú splynúť s lesným prostredím a nájsť harmóniu, či pohodu v objatí lesa.
Chatka disponuje vlastným pozemkom o výmere 116 m2, má zastavanú plochu 40 m2 a obytnú plochu celkom cca 60 m2.
Majiteľ pri rekonštrukcii dbal na kvalitu materiálov, ako napr. strecha bola dovezená z Nového Zélandu (kameninová strecha). Chata je murovaná z pálenej tehly, zateplená 3 cm tvrdeným polystyrénom a 25 cm izoláciou pod strechou a je vybavená plastovými oknami. Obklad okolo celej chaty je andezitový. Výhodou je, že na pozemku sa nachádza aj kamerový systém.
Ako jedna z mála chát v tejto oblasti disponuje vlastným septikom (1500 kubíkov) a studňou v 45 m hĺbke s rezervoárom na vodu, v objeme 1500l. Túto studňu nájdeme v prístavbe, v technickej zateplenej priestrannej budove.
Dispozícia:
1.podlažie : kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa a wc
2.podlažie : priestranná obývačka s pieckou na spaľovanie, čo zaručuje nízku spotrebu dreva a chodba s veľkou priestrannom vstavanou skriňou
3.podlažie : dve miestnosti- priestranná spálňa s veľkým oknom a menšia hosťovská izba
Do každého podlažia Vás zavedú krásne mlynárske schody.

Ideálne slnečné chvíle môžete tráviť pri ohnisku s novým altánkom, či na biokúpalisku len 10 min pešo od chatky. Voľný čas sa tu dá tráviť aj cykloturistikou, hubárčením, či vo wellnesse.
Výhodou je, že prístupová cesta k chatke je obecná a teda aj v zime udržiavaná.
Táto krásna chatka je výbornou investičnou príležitosťou, bývalý majiteľ ju bezproblémovo prenajímal. Veľkým benefitom pre budúceho vlastníka je už predplatený internetový portál v hodnote 800€ a chata je na troch platených portáloch s vynikajúcimi recenziami, čo je hlavnou bonitou objektu.

Neváhajte nás kontaktovať na dohodnutie termínu obhliadky na tel. čísle +421 908 125 927, v pracovné dni, v čase od 08:00 – 18:00hod. Tešíme sa na nových majiteľov.

Cena: 139.999€ + sprostredkovateľská provízia

Detaily

Cena : 139.999 
Typ nehnuteľnosti : Chata
Výmera : 60 m2
Krajina : Slovakia
Mesto : Levočská dolina
Adresa : Levočská dolina
PSČ: : 05401
ID nehnuteľnosti : 16247

Údaje k nehnuteľnosti

Izby : 3
Kúpeľne : 1
Avatar photo
Darina Olšavská
  • : olsavska@vianema.eu
  • : +421 908 125 927
More Info

Súhlasím s ochranou osobných údajov.