Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

PRENÁJOM VEĽKOMETRÁŽNEHO 1-IZBOVÉHO BYTU V BRATISLAVE - KOLOSEO

Tomášikova, Bratislava, Bratislavský, Slovakia

1
1
5
Ponúkame na prenájom veľkometrážny 1-izbový zariadený byt na Tomášikovej ulici v rezidenčnom projekte KOLOSEO o výmere 54 m², s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta. Byt sa nachádza na vyvýšenom 1. poschodí, orientovaný je do vnútrobloku.
€500 Per Month

Rozostavaný DR v Čadci, časť Milošová

Milošová, Čadca, Žilinský, Slovakia 02201

3
1
8
Ponúkame Vám na predaj rozostavaný 3 izbový bungalov o rozmere cca 12,5x8,4 m v Čadci, časť Milošová. Hrubá stavba rodinného domu sa nachádza v tichej lokalite na mierne svahovitom pozemku o celkovej výmere 625 m2. Prístup k domu je riešený z jestvujúcej miestnej komunikácie. Dom bude napojený na obecný vodovod, el. prípojku a plynovod, kanalizácia je riešená žumpou.
€139.898

ODSTÚPENIE PREVÁDZKY POTRAVÍN - SLOVENSKÝ GROB

Slovenský Grob, Slovakia

2
1
6
Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na odstúpenie prevádzku samoobslužných potravín v obci Slovenský Grob, časť Malý Raj. Nachádza sa na prízemí novovybudovaného polyfunkčného objektu. Obchodné priestory sú v dlhodobom prenájme, novo zariadené, dobre viditeľné od hlavnej cesty.
€14.999

Slnečný 3-izbový byt v Turzovke

Turzovka, Žilinský, Slovakia 02354

3
1
18
Ponúkame Vám na predaj slnečný 3-izbový byt v Turzovke, ul. Záhradná. Byt s podlahovou plochou 71 m2 sa nachádza na 6. poschodí v zateplenom bytovom dome, ktorý prešiel rozsiahlou rekonštrukciou – nový výťah, elektrické rozvody, dlažby. Byt pozostáva z veľkej predsiene vrátane vstavanej skrine, samostatného WC a kúpeľne, obývacej izby, kuchyne, spálne a detskej izby.
€78.400

EXKLUZÍVNE - Chata na celoročné bývanie, obec Kuchyňa

Kuchyňa, Bratislavský, Slovakia 90052

17
Ponúkame na predaj 4-izbovú stavbu chaty - s možnosťou celoročného bývania, ktorú je možné financovať hypotekárnym úverom. Chata sa nachádza na rovinatom pozemku,v prekrásnom prostredí Malých Karpát blízko priehrady, v obci Kuchyňa, okres Malacky. Je dvojpodlažná s obytným podkrovím a terasou, je podpivničená, so štýlovou vínnou pivnicou.
€119.900
    5 VýsledkyZobraz