Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne ponúkame na predaj útulný 1 - izb. byt v Považskej Bystrici

Tatranská, Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01701

1
1
7
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj útulný 1- izbový byt, o výmere 38 m2 situovaný na ul. Tatranská, Považská Bystrica. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí, s výťahom a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Bytový dom má 8 poschodí a prešiel taktiež rekonštrukciou, kde boli menené aj stupačky.
€84.999

Exkluzívne ponúkame priestranný 2 izb. byt v Trenčianskych Tepliciach

SNP, Trenčianské Teplice, Trenčianský, Slovakia 91451

2
1
12
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný, 2 izbový byt o celkovej výmere 67 m2, na ul. SNP v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Nachádza sa na ideálnom 1. poschodí, s výťahom a balkónom. Dispozícia: vstupná chodba, kuchyňa, WC, kúpeľňa, obývacia miestnosť, spálňa a pivnica. Byt je vo veľmi udržiavanom, zachovalom stave a predáva sa čiastočne zariadený.
€129.999

Exkluzívne ponúkame lukratívny pozemok v Orlovom – Považská Bystrica

Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01701

7
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok situovaný v krásnom a tichom prostredí, v tesnej blízkosti lesa. Do budúcna je vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v mestskej časti Orlové, pri Považskej Bystrici. Výmera predstavuje 2477 m2. Pozemok je od centra mesta vzdialený len cca 4 km, napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€50

Exkluzívne ponúkame lukratívny pozemok Dohňany - Púchov

Dohňany, Trenčianský, Slovakia 02051

14
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný pozemok v tichom prostredí, s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Do budúcna je vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v katastri obce Dohňany. Výmera stavebnej parcely je v 850 m2. Pozemok je od centra Púchova vzdialený len cca 5 min. autom, napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€63.750

Exkluzívne slnečný pozemok Zubák, časť Štepnica

Zubák, Trenčianský, Slovakia 02064

9
Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný pozemok o výmere 7483m2 , v katastri obce Zubák, časť Štepnica, okres Púchov. Pozemok je slnečný, prevažne rovinatý, situovaný v tichom prostredí s krásnym výhľadom na okolitú krajinu. Nachádza sa v extraviláne, je vedený ako trvalý trávny porast.
€0

Exkluzívne nádherný pozemok Zubák, časť Za Rožňovcom

Zubák, Trenčianský, Slovakia 02064

14
Exkluzívne ponúkame na predaj nádherný pozemok o výmere 5375m2 , v katastri obce Zubák, časť Za Rožňovcom, okres Púchov. Pozemok je slnečný, prevažne rovinatý, situovaný v tichom prostredí s krásnym výhľadom na okolitú krajinu. Nachádza sa v extraviláne, je vedený ako trvalý trávny porast.
€0

Exkluzívne luxusný 3+kk izb. byt Uherský Brod

Uherský Brod, Zlínsky, Czech republic

3
1
16
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný, 3+kk- izbový byt v rezidencii Prakšická, v centre mesta Uherský Brod, okres Uherské Hradiště. Nadštandardne vybavený byt sa nachádza na 2. poschodí kompletne zrekonštruovaného domu, s obytnou plochou 96 m2.
€203.999

Exkluzívne luxusný 3+kk izb. byt Uherský Brod

Uherský Brod, Zlínsky, Czech republic

3
1
16
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj luxusný, 3+kk- izbový byt v rezidencii Prakšická, v centre mesta Uherský Brod, okres Uherské Hradiště. Nadštandardne vybavený byt sa nachádza na 1. poschodí kompletne zrekonštruovaného domu, s obytnou plochou 75 m2.
€203.999

Exkluzívne ponúkame pekný 2-izbový byt Púchov

Rastislavova, Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

2
1
11
Exkluzívne ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt 50m2 na ul. Rastislavova, Púchov. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom a prešiel postupnou, vkusnou rekonštrukciou. Bytový dom má 7 poschodí a prešiel taktiež rekonštrukciou, kde boli menené aj stupačky. Veľkou výhodou je, že na každom poschodí sa nachádzajú iba dva byty.
€129.999

Exkluzívne ponúkame unikátnu historickú usadlosť Sivá Brada

Spišské Podhradie, Prešovský, Slovakia 05304

29
Exkluzívne ponúkame na predaj unikátnu historickú usadlosť Sivá Brada. Na mieste dýchajúcom históriou, kde v minulosti stáli slávne kúpele SIBRA a dodnes vyviera liečivý minerálny prameň.
€990.000

Exkluzívne moderná novostavba 4-izb. domu Miloslavov

Miloslavov, Bratislavský, Slovakia 90042

4
2
31
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Miloslavov, časť Alžbetin Dvor, okres Senec. Dom sa nachádza na pozemku o celkovej výmere 602 m2, s úžitkovou plochou 114 m2 + exteriérový sklad 10 m2.
€369.990

Exkluzívne ponúkame rekreačný pozemok Brezová pod Bradlom

Brezová pod Bradlom, Trenčianský, Slovakia 90613

6
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečné rekreačné pozemky v Brezovej pod Bradlom, s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a Mohylu M. R. Štefánika. Celková výmera 5 parciel je 14.531 m2, je možné ich kúpiť aj jednotlivo. Nachádzajú sa priamo pri ceste medzi mestom Brezová pod Bradlom a obcou Košariská.
€10
21 VýsledkyZobraz