Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Veľkometrážny klimatizovaný byt Dohňany

Dohňany, Trenčianký, Slovakia 02051

5
1
25
Ponúkame na predaj nadštandardne veľký klimatizovaý byt v rodinnom dome s výmerou 150 m2. Skolaudovaný ako trojbytovka na prvom poschodi v Dohňanoch. Dispozične pozostáva z balkóna, terasa, špajza, spálňa ( s vybavením), 2x detská izba, obývačka, nová kuchyňa ( s mikrovlnkou, vstavanou umývačkou a vstavanou trúbou ).
€137.999

Exkluzívne príjemný byt Nimnica

Nimnica, Púchov, Slovakia 02071

2
1
18
Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt 54 m2 ( tehlová bytovka ) v kľudnom prostredí kúpeľov Nimnica. Byt prešiel rekonštrukciou: plastové okná, kupeľňa, toaleta, balkón, podlahy, vlastné plynové kúrenie. Byt ma nové el. rozvody, rozvody vody. Strecha je renovovana pred 8 rokmi.
€89.999

Slnečný byt Považská Bystrica

Rozkvet, Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 017 01

2
1
7
Ponúkame Vám slnečný čiastočne zariadený 2-izbový byt v Považskej Bystrici časť Rozkvet. Nachádza sa na 5. Poschodí s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Výmera bytu je 49 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so vstupom na loggiu, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. V okolí je kompletná občianská vybavenosť.
€84.999

Slnečný byt v Považskej Bystrici

Rozkvet, Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 017 01

2
1
11
Ponúkame Vám slnečný čiastočne zariadený 2-izbový byt v Považskej Bystrici časť Rozkvet. Nachádza sa na 1. Poschodí s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Výmera bytu je 52 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so vstupom na loggiu, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. V okolí je kompletná občianská vybavenosť.
€85.999

Exkluzívne pozemok Nosice

Nosice, Púchov, Trenčiansky, Slovakia 020 01

9
Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa vedľa cesty . Nachádza sa nad obcou Nosice. Lokalita je ticha s krásnymi výhľadmi. Pozemok sa nachádza pár minút od mesta Púchov s kompletnou občianskou vybavenosťou. Okolie ponúka celoročnú turistiku, romantické prechádzky. V blízkosti sa nachádzaju kúpele Nimnice s minerálnymi prameňami.
€52.500

Pozemok Púchov Ihrište

Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

9
Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej a peknej lokalite Púchova časť Ihrište. Nachádza sa v nezastavanej časti. Je schválený ÚP na výstavbu rodinného domu, prípadne rekračnej chaty. Pozemok ma výmeru 3797m2. Rozmery pozemku sú 35m na šírku a 106m na dĺžku. Je mierne svahovitý, nachádza sa hneď vedľa asfaltovej prístupovej cesty.
€16

Exkluzívne! Dvojgeneračný rodinný dom - Skalité

Skalité, Žilinský, Slovakia

4
2
11
Ponúkame na predaj 2-generačný rodinný dom v príjemnom prostredí obce Skalité. Postavený bol v roku 1964, v roku 1974 bola zrealizovaná prístavba. Dom má vlastnú príjazdovú cestu a dva samostatné vstupy.
€59.999
    7 VýsledkyZobraz