Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne ponúkame rekreačný pozemok Dlhá nad Kysucou

Dlhá nad Kysucou, Žilinský, Slovakia 02354

16
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný - mierne svahovitý pozemok v tichom prostredí katastra obce Dlhá nad Kysucou, okres Čadca. Očarí vás krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Pozemok je vhodný na výstavbu chaty typu - bez pevných základov, na celoročnú rekreáciu. Pozemok sa skladá z 2 parciel o celkovej výmere 10.096 m2.
€5

Exkluzívne ponúkame obchodný a komerčný priestor, Púchov

1.Mája, Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

2
1
23
Exkluzívne ponúkame na prenájom komerčný a obchodný priestor v Púchove na ulici 1. mája, Dom služieb. Komerčný priestor bol doteraz využívaný ako disco bar. Je zariadený - barové boxy na sedenie, vzduchotechnika, osvetlenie a ozvučenie, pódium atď. Je vhodný na prevádzkovanie disco baru, baru alebo herne. Úžitková výmera predstavuje 220 m2.
€500 Per Month

Exkluzívne ponúkame stavebné pozemky Bodiná, Pov. Bystrica

Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01815

13
Exkluzívne ponúkame na predaj investičné - stavebné pozemky v katastri obce Bodiná, okres Považská Bystrica. Celková výmera pozemku predstavuje 4170 m2 (šírka cca 87 m) a je možné ho rozdeliť na menšie parcely. Aktuálne je vedený ako trvalý trávny porast a je vhodný na výstavbu rodinných domov. Nachádza sa mimo zastavaného územia obce v blízkosti ďalších novostavieb.
€40

Exkluzívne ponúkame investičné pozemky Hoštiná, Púchov

Hoštiná, Trenčianský, Slovakia 02001

4
Exkluzívne ponúkame na predaj dva investičné pozemky – ornú pôdu v katastri obce Hoštiná, okres Púchov. Pozemky sú slnečné, mierne svahovité, s poľnou prístupovou cestou. IS sa nenachádzajú na pozemkoch, avšak sú v dosahu. Pozemku sú vhodné ako investícia do budúcnosti, nakoľko je okolité prostredie ideálne na rekreáciu a pobyt v prírode. 1.
€16.90

Exkluzívne ponúkame 3-izbový byt Lednické Rovne

Súhradka, Lednické Rovné, Trenčianský, Slovakia 02061

3
1
8
Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom, na ulici Súhradka, Lednické Rovne, okres Púchov. Úžitková výmera bytu je 64 m2 + balkón 1,5 m2. Nachádza sa na 1. poschodí (2.nadzemné podlažie) tehlového bytového domu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (kúpelňa, kuchyňa so vstavanými spotrebičmi, podlahy, okná...).
€107.999

Exkluzívne ponúkame 1-izbový byt Bratislava, ul. Rajčianska

Rajčianská, Bratislava, Bratislavský, Slovakia 82107

1
1
10
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj plnohodnotný 1-izbový byt v Bratislave, na ulici Rajčianska. Lokalita je veľmi tichá a orientovaná na západ. Nachádza sa na výbornom 5. poschodí bytového domu, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný (zateplenie, vchod, výťah…). Výmera bytu je 35 m2 + pivnica s plochou cca 2 m2.
€129.999

Exkluzívne ponúkame prenájom 2-izb. bytu, BA-Staré Mesto

Šancová, Bratislava, Bratislavský, Slovakia 83104

2
1
16
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom veľkometrážny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, na ul. Šancová, Bratislava-Staré mesto. Výmera bytu je 72 m2 a k bytu prislúcha aj veľká pivnica cca 16 m2 + parkovanie vo dvore. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa, samostatná spálňa, kúpeľňa, WC.
€750 Per Month

Exkluzívne ponúkame slnečný pozemok Stará Bystrica

Stará Bystrica, Žilinský, Slovakia 02304

14
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok v centre obce Stará Bystrica, o celkovej výmere 872 m2. Nachádza sa v zastavanej časti obce, ideálny na výstavbu rodinného domu. Vedú k nemu 2 prístupové cesty, ktoré sú celoročne udržiavané. Elektrický bod napojenia sa nachádza priamo na prístupovej ceste, taktiež plyn a obecný vodovod.
€60

Exkluzívne ponúkame pozemok Brezová pod Bradlom

Brezová pod Bradlom, Trenčianská, Slovakia 90613

6
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečné rekreačné pozemky v Brezovej pod Bradlom, s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a Mohylu M. R. Štefánika. Celková výmera 5 parciel je 14.531 m2, je možné ich kúpiť aj jednotlivo. Nachádzajú sa priamo pri ceste medzi mestom Brezová pod Bradlom a obcou Košariská.
€10

Exkluzívne ponúkame slnečný pozemok Maršová-Rašov

Maršová-Rašov, Žilinský, Slovakia 01401

16
Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačný, slnečný pozemok v katastri obce Maršová-Rašov, okres Bytča, o celkovej výmere 603 m2 (cca 11x56m). Polovica pozemku je rovinatá, druhú časť tvorí lesný porast. Nachádza sa v tichom prostredí, mimo zastavaného územia obce, v blízkosti lesa a je vhodný na výstavbu rekreačnej chaty, chalupy, či zrubu.
€26

Exkluzívne ponúkame obch. priestor Račianské Mýto-Bratislava

Račianské Mýto, Bratislavský, Slovakia 83102

4
1
16
Exkluzívne ponúkame na predaj nanovo zrekonštruovaný obchodný priestor – Račianske mýto, Bratislava-časť Nové Mesto, S MOŽNOSŤOU BÝVANIA. Výhodou je, že sa nachádza na prízemí a teda výklady aj vchod sú z chodníka. Celková rozloha priestoru je 95 m2. Priestor je vo vyhľadávanej časti mesta, v blízkosti sa nachádza tiež rekreačný park s fontánou.
€259.999

Exkluzívne ponúkame 4-izb. mezonet Štefánikova, Púchov

Štefánikova, Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

4
1
6
Spoločnosť Vianema s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkolepý 4-izbový mezonetový byt s priestrannou a vzdušnou dispozíciou, s úžitkovou plochou 144 m2 + 2x loggia, v centre mesta! Nachádza sa na 3.poschodí tehlového bytového domu s výťahom a predáva sa v stave holobytu, pripravený na dokončenie podľa Vašich predstáv. Dispozícia: 1.
€214.999
17 VýsledkyZobraz