Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

Exkluzívne rovinatý pozemok v obci Zbora

Púchov, Trenčianský, Slovakia 02051

6
Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý, slnečný pozemok v obci Zbora (Dohňany, Púchov). Pozemok má rozlohu 798m2 + 29m2 bude ku pozemku prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza elektrická prípojka. Kanalizácia je formou septiku. Voda sa nachádza na pozemku (je potrebné navŕtať studňu).
€40

Exkluzívne veľký 2-izbový byt Púchov

1443 Okružná, Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

2
1
16
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave v Púchove na ulici Okružná. Nachádza sa na poslednom 5. poschodí s výťahom. Strecha bola kompletne zrekonštruovaná a bytový dom prešiel zateplením fasády. Byt má plastové okná a zasklennú loggiu. Výmera bytu je 60 m2 a je ideálne orientovaný.
€82.999

Exkluzívne Zrekonštruovaný byt Považská Bystrica, časť Rozkvet

2054 Rozkvet, Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 01701

3
1
18
Ponúkame Vám kompletne zrekonštuovaný 3-izbový byt v Považskej Bystrici, časť Rozkvet. Bytový dom prešiel rekonštrukciou, je kompletne zateplený a má nový vchod a schránky. Nachádza sa na 3. poschodí s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou s novým zasklenným balkónom. Výmera byt je 68 m2.
€102.999

Exkluzívne Veľkometrážny klimatizovaný byt Dohňany

Dohňany, Trenčianký, Slovakia 02051

5
1
25
Ponúkame na predaj nadštandardne veľký klimatizovaý byt v rodinnom dome s výmerou 150 m2. Skolaudovaný ako trojbytovka na prvom poschodi v Dohňanoch. Dispozične pozostáva z balkóna, terasa, špajza, spálňa ( s vybavením), 2x detská izba, obývačka, nová kuchyňa ( s mikrovlnkou, vstavanou umývačkou a vstavanou trúbou ).
€104

Slnečný byt Považská Bystrica

Rozkvet, Považská Bystrica, Trenčianský, Slovakia 017 01

2
1
7
Ponúkame Vám slnečný čiastočne zariadený 2-izbový byt v Považskej Bystrici časť Rozkvet. Nachádza sa na 2. Poschodí s výťahom. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Výmera bytu je 49 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne so vstupom na loggiu, obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC. V okolí je kompletná občianská vybavenosť.
€79.500

Exkluzívne pozemok Púchov - Nosice

Nosice, Púchov, Trenčiansky, Slovakia 020 01

9
Ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa vedľa cesty . Nachádza sa nad obcou Nosice. Lokalita je ticha s krásnymi výhľadmi. Pozemok sa nachádza pár minút od mesta Púchov s kompletnou občianskou vybavenosťou. Okolie ponúka celoročnú turistiku, romantické prechádzky. V blízkosti sa nachádzaju kúpele Nimnice s minerálnymi prameňami.
€49.999

Exkluzívne Dvojgeneračný rodinný dom - Skalité

Skalité, Žilinský, Slovakia

4
2
11
Ponúkame na predaj 2-generačný rodinný dom v príjemnom prostredí obce Skalité. Postavený bol v roku 1964, v roku 1974 bola zrealizovaná prístavba. Dom má vlastnú príjazdovú cestu a dva samostatné vstupy.
€59.999
    7 VýsledkyZobraz