Radi sa staráme o Vaše pohodlie! Naša spoločnosť Vám zabezpečí kompletné služby pri výstavbe, predaji, kúpe, či prenájme Vašej nehnuteľnosti. Zároveň Vám poskytneme právne, či finančné služby za najvýhodnejších podmienok! Využite špičkových odborníkov pod jednou strechou!

Filtruj podľa
  • ID číslo
  • Podľa výmery
  • Cena
  • Foto
  • Dátum pridania

REZERVOVANÝ Exkluzívne Zrekonštruovaný 2-izb. byt s balkónom BA- Ružin

Bratislava, Bratislavský, Slovakia 82101

2
1
19
Byt prešiel celkovou rekonštrukciou v roku 2020/2021 (elektroinštalácia, voda, bezp. dvere, interiér. dvere, dlažby a parkety, kuchyňa na mieru, kúpeľňa a wc, nové spotrebiče...) a nachádza sa na ideálnom 6. poschodí z 9 s výťahom, v zrekonštruovanom bytovom dome (vchod, schránky, fasáda, stúpačky, nové veľké balkóny) z roku 2020.
€174.999

Exkluzívne Dom služieb - Púchov, širšie centrum

Púchov, Trenčianský, Slovakia 02001

0
23
Dom služieb - Púchov, širšie centrum Jedná sa o 3 podlažnú budovu (prízemie, poschodie, podkrovie), s úžitkovou plochou cca 660 m2. Aktuálne sú v budove nájomcovia: piváreň, nočný bar (diskotéka) a kozmetické služby + byt. V budúcnosti je možné viacúčelové využitie, či už na komerčné alebo rezidenčné účely (prenájom priestorov/prestavba na bytové jednotky).
€449.999

Exkluzívne Lukratívny stavebný pozemok v centre - Oščadnica

Oščadnica, Žilinský, Slovakia 02301

6
Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v centre obce Oščadnica o celkovej výmere 930 m2. Je vhodný na výstavbu rodinného domu. Výhodou je, že priamo na pozemok je bezproblémový prístup autom a tiež disponuje inžinierskymi sieťami – elektrina, obecný vodovod a kanalizácia + voda z rezervoára (samospád).
€47

Exkluzívne Lukratívny stavebný pozemok Dohňany - Púchov

Dohňany, Trenčianský, Slovakia 02051

3
Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v tichom prostredí, s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Dohňany a je vhodný na stavbu rodinného domu. Celková výmera pozemku je 1647 m2 (cca 164m x 10m). Pozemok je od centra Púchova vzdialený len cca 5min. autom. Napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€80

REZERVOVANÝ Exkluzívne Klimatizovaný 2-izbový byt v obci Beluša

Ľ. Štúra, Beluša, Trenčianský, Slovakia 01861

2
1
12
Exkluzívne predávame výborne dispozične riešený klimatizovaný 2-izb. byt s loggiou v obci Beluša, na ul. Ľ. Štúra. Nachádza sa na 7. poschodí zo 7, v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome (nová elektroinštalácia, nový výťah, fasáda, vchod, strecha...). Výmera bytu je 50 m2 + plocha loggie a predáva sa čiastočne zariadený.
€87.999

Exkluzívne Veľký slnečný pozemok Lazy pod Makytou

Lazy pod Makytou, Trenčianský, Slovakia 02055

5
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok v tichom prostredí s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu priamo v lone prírody. Vhodný na výstavbu chaty a celoročnú rekreáciu. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Lazy pod Makytou, časť Mladoňov. Celková výmera pozemku je 3.518 m2 . Pozemok je od centra Púchova vzdialený 20km.
€10

Exkluzívne 2 Lukratívne stavebné pozemky Dohňany - Púchov

Dohňany, Trenčianský, Slovakia 02051

11
Exkluzívne ponúkame na predaj veľký slnečný pozemok v tichom prostredí s krásnym výhľadom na lesy a širokú okolitú prírodu. Vhodný na výstavbu rodinného domu. Nachádza sa v Púchove v katastri obce Dohňany. Celková výmera pozemku (2 parcely) je 3280 m2. Pozemok je od centra Púchova vzdialený len cca 5min. autom. Napriek tomu poskytuje maximálne súkromie.
€80

Exkluzívne Lukratívny stavebný pozemok v centre - Oščadnica

Centrum, Oščadnica, Žilinský, Slovakia 02301

10
Ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok v centre obce Oščadnica o celkovej výmere 1612 m2. Je vhodný na výstavbu jedného až troch rodinných domov (viď vizualizácia). Výhodou je, že priamo na pozemok je bezproblémový prístup autom a tiež disponuje inžinierskymi sieťami - elektrina a voda.
€39

Exkluzívne Stavebný pozemok Kysuce, obec Klokočov

Klokočov, Žilinský, Slovakia 02322

9
Ponúkame na predaj ideálny stavebný pozemok (cca 20x40m) v širšom centre obce Klokočov. Je vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty, nakoľko sa nachádza v tichej lokalite. Celková výmera pozemku je 818 m2 a výhodou je tiež, že disponuje IS - elektrina a voda. Priamo k pozemku vedie spevnená kamenistá cesta - bezproblémový prístup osobným autom.
€31

Exkluzívne Rekreačný pozemok Horné Srnie - Ostrá Hora

Horné Srnie, Horné Srnie, Trenčianský, Slovakia 91442

10
Ponúkame na predaj jedinečný slnečný pozemok, vhodný na výstavbu rekreačnej nehnuteľnosti (zrub, chata, chalupa...). Nachádza sa v katastri obce Horné Srnie, v chatárskej lokalite lúka pod Ostrou Horou, o celkovej výmere 1172 m2. Pozemok je od centra obce vzdialený len cca 3 min. autom, napriek tomu poskytuje maximálne súkromie, s nádherným výhľadom na široké okolie.
€12

REZERVOVANÝ Exkluzívne Slnečný 3-izbový byt v obci Beluša

Ul. Ľudovíta Štúra, Beluša, Trenčiansky, Slovakia 01861

3
1
17
Exkluzívne ponúkame na predaj výborne dispozične riešený 3-izbový byt s loggiou v obci Beluša na ul. Ľudovíta Štúra. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome. Byt je slnečný a priestranný. Byt sa predáva kompletne zariadený.
€119.999

REZERVOVANÝ Exkluzívne 3-izbový byt Čadca Martinkov potok

Jána Kollára, Čadca, Žilinský, Slovakia 02201

3
1
14
Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Čadca - časť Martinkov potok, s nádherným výhľadom. Byt o celkovej výmere 68 m2 + balkón sa nachádza na 4.poschodí bez výťahu a je dispozične ideálne orientovaný. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne a samostatného WC, obývacej izby so vstupom na balkón, spálne, kuchyne a detskej izby.
€89.999
15 VýsledkyZobraz